Variable Dump (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Contains
ru: Содержит

en: Operation
ru: Действие

en: Function
ru: Функция

en: Type of export
ru: Тип экспорта

en: Starts with
ru: Начинается с

en: Ends with
ru: Заканчивается на

en: Array
ru: Массив

en: Search text
ru: Искать текст
