Variable Dump (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Operation
sk: Operácia

en: Function
sk: Funkcia

en: Type of export
sk: Typ exportu

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s
