Variable Dump (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Ends with
th: ลงท้ายด้วย
