Variable Dump (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Contains
uk: Містить

en: Operation
uk: Дія

en: Function
uk: Функція

en: Type of export
uk: Тип експорту

en: Starts with
uk: Починається з

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Array
uk: Масив

en: Search text
uk: Шукати текст
