Variable Dump (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Contains
ar: يحتوي

en: Operation
ar: عملية

en: Starts with
ar: يبدأ بـ

en: Ends with
ar: ينتهي بـ
