Variable Dump (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Contains
he: מכיל

en: Operation
he: פעולה

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Ends with
he: מסתיים ב
