Variable Dump (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Contains
id: Mengandung

en: Operation
id: Operasi

en: Starts with
id: Mulai dengan

en: Ends with
id: Diakhiri dengan
