Variable Dump (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Contains
fa: شاملِ

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: Array
fa: آرایه
