Variable Dump (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Contains
pt: Contendo

en: Operation
pt: Operação

en: Function
pt: Função

en: Starts with
pt: Começa com

en: Ends with
pt: Termina com

en: Array
pt: Matriz
