Variable Dump (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Operation
ta: செயல்

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Ends with
ta: முடிவடைகிறது
