Varnish (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: here
bo: འདིར།
