Varnish (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: None
oc: Pas cap

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: here
oc: aicí
