Varnish (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: None
hu: Nincs

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: General
hu: Általános

en: here
hu: ide
