vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Test
ca: Prova

en: Database type
ca: Tipus de base de dades

en: Configure
ca: Configura

en: Table prefix
ca: Prefix de les taules

en: Database username
ca: Nom d'usuari de la base de dades

en: Database password
ca: Clau de pas de la base de dades

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Database host
ca: Ordinador central de la base de dades

en: Database port
ca: Port de la base de dades

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ca: Aquestes opcions només són necessàries per a alguns llocs web. Si no esteu segur del que heu d'introduir-hi, deixeu-ho amb les opcions per defecte o consulteu-ho amb el vostre proveïdor d'allotjament.

en: If your database is located on a different server, change this.
ca: Si la vostra base de dades està localitzada en un servidor diferent, canvieu aquesta opció.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
ca: Si el servidor de la base de dades escolta un port que no és l'estàndard, introduïu-hi el número corresponent.

en: Database port must be a number.
ca: El port de la base de dades ha de ser un nombre.
