vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Database type
cs: Typ databáze

en: Configure
cs: Nastavení

en: Table prefix
cs: Prefix tabulek

en: Database username
cs: Uživatelské jméno k databázi

en: Database password
cs: Heslo k databázi

en: Database name
cs: Název databáze

en: Database host
cs: Adresa serveru databáze

en: Database port
cs: Port databáze

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
cs: Tyto volby jsou potřebné jen pro některé servery. Pokud si nejste jisti, co zde zadat, ponechte výchozí hodnoty nebo požádejte Vašeho poskytovatele webhostingu o radu.

en: If your database is located on a different server, change this.
cs: Pokud je Vaše databáze uložena na jiném serveru, zde zadejte jeho adresu.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
cs: Jestliže váš databázový server používá nestandardní port, zadejte jeho číslo.

en: Database port must be a number.
cs: Databázový port musí být číslo.
