vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Test
el: Δοκιμή

en: Database type
el: Τύπος βάσης δεδομένων

en: Configure
el: Ρύθμιση

en: Table prefix
el: Πρόθεμα πίνακα

en: Database username
el: Όνομα χρήστη βάσης δεδομένων

en: Database password
el: Συνθηματικό βάσης δεδομένων

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Database host
el: Διακομιστής βάσης δεδομένων

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων

en: Save and continue
el: Αποθηκεύστε και συνεχίστε

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
el: Αυτές οι επιλογές είναι απαραίτητες μόνο για κάποιους ιστοτόπους. Αν δεν είστε σίγουροι τι πρέπει να εισάγετε εδώ, αφήστε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις ή συμβουλευτείτε τον παροχέα φιλοξενίας ιστοσελίδων σας.

en: If your database is located on a different server, change this.
el: Αλλάξτε αυτό αν η βάση δεδομένων σας βρίσκεται σε διαφορετικό διακομιστή.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
el: Αν η βάση δεδομένων σας ακούει σε μη-κοινή θύρα εισαγάγετε το νούμερό της.

en: Database port must be a number.
el: Ο αριθμός θύρας για τη βάση δεδομένων πρέπει να είναι αριθμός.
