vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Database type
fa: نوع پایگاه داده

en: Configure
fa: پیکر بندی

en: Table prefix
fa: پیشوند جدول

en: Database username
fa: نام کاربری پایگاه داده

en: Database password
fa: گذرواژه پایگاه داده

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Database host
fa: میزبان پایگاه داده

en: Database port
fa: درگاه پایگاه داده

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
fa: این گزینه‌ها فقط برای بعضی از سایت‌ها لازم می‌باشند. اگر شما مطمئن نیستید که چه باید وارد کنید؛ تنظیمات پیش‌فرض را تغییر ندهید یااز سرویس دهنده هاست خود کسب اطلاع کنید.

en: If your database is located on a different server, change this.
fa: اگر پایگاه داده شما بر روی یک سرور دیگر قرار دارد این را تغییر دهید.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
fa: اگر پایگاه داده شما بر روی پورت غیراستانداردی در حال گوش کردن است شماره آن را وارد کنید.

en: Database port must be a number.
fa: درگاه پایگاه داده باید عدد باشد.
