vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Database type
hr: Vrsta baze podataka

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Table prefix
hr: Prefiks tablica

en: Database username
hr: Ime korisnika baze podataka

en: Database password
hr: Lozinka za bazu podataka

en: Database name
hr: Ime baze podataka

en: Database host
hr: Poslužitelj baze podataka

en: Database port
hr: Port baze podataka

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
hr: Ove opcije su nužne samo za neke stranice. Ukoliko niste sigurni što unijeti, ostavite kako je ili pitajte pružatelja hosting usluge.

en: If your database is located on a different server, change this.
hr: Promijenite ovo ukoliko se vaša baza podataka nalazi na drugom poslužitelju.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
hr: Ukoliko poslužitelj vaše baze podataka nije na standardnom portu, upišite njegov broj.

en: Database port must be a number.
hr: Port baze podataka mora biti broj.
