vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Test
hu: Teszt

en: Database type
hu: Adatbázis típusa

en: Configure
hu: Beállítás

en: Table prefix
hu: Táblázat nevek előtagja

en: Database username
hu: Adatbázis felhasználói név

en: Database password
hu: Adatbázis felhasználói jelszó

en: Database name
hu: Adatbázis neve

en: Database host
hu: Adatbázis hoszt

en: Database port
hu: Adatbázis port

en: Save and continue
hu: Beállítások mentése

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
hu: Ezek a beállítások csak bizonyos webhelyeken lehetnek érdekesek. Kétség esetén alapértelmezésen érdemes hagyni vagy a tárhely szolgáltatójával kell egyeztetni a megadandó értékekről.

en: If your database is located on a different server, change this.
hu: Ha az adatbázis másik szerveren érhető el, itt kell megadni annak nevét vagy címét.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
hu: Ha az adatbázis szerver nem alapértelmezett porton érhető el, itt kell megadni az egyedi port értéket.

en: Database port must be a number.
hu: Az adatbázis port értékének számnak kell lennie.
