vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Database type
jv: Tipe Database

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Table prefix
jv: Awalan Tabel

en: Database username
jv: Panganggo database

en: Database password
jv: Sandi database

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Database port
jv: Nomer port database

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
jv: Pilihan iki namung penting nang sawerna laman. Nek sampéyan ora yakin karo sing diisiaké, jarna waé setingané utawa dicék nang nggoné penyedia hosting sampéyan.

en: If your database is located on a different server, change this.
jv: Nek database sampéyan disimpen nang server liyané, owahana.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
jv: Nek server database sampéyan disambungaké karo port sing ora standar, isenana nomer porté.

en: Database port must be a number.
jv: Port database kudu diisi angka
