vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Test
kk: Тест

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: Configure
kk: Баптау

en: Table prefix
kk: Кестенің префиксі

en: Database username
kk: Дерекқор қолданушысының аты

en: Database password
kk: Дерекқор құпиясөзі

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Database host
kk: Дерекқор хосты

en: Database port
kk: Дерекқор порты

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
kk: Бұл баптамалар тек қана кейбір сайттар үшін арналған. Егер сіз бұған не жазуын білмесеңіз, сол күйде қалдырыңыз немесе сіздің хостинг-провайдеріңізден анықтап алыңыз

en: If your database is located on a different server, change this.
kk: Егер сіздің мәліметтер қорыңыз басқа серверде орналасқан болса, мына баптаманы өзгертіңіз.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
kk: Егер сіздің мәліметтер қорыңыз стандарт емес порт арқылы ашылатын болса, порт нөмірін жазыңыз.

en: Database port must be a number.
kk: Дерекқордың порты нөмір болуы қажет
