vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Database type
ku: چەشنی بنکەی دراوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Table prefix
ku: پێشگری خشتە

en: Database username
ku: ناوی تێپەڕبوونی بنکەی دراوە

en: Database password
ku: وشەی نهێنی بنکەی دراوە

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Database host
ku: خانەخوێی بنکەی دراوە

en: Database port
ku: دەروازەی بنکەی دراوە

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ku: ئەم هەڵبژاردنانە تەنها بۆ هەندێک ماڵپەڕ پێویستن. ئەگەر دڵنیانیت، هەر وەک خۆی وازی لێبهێنە، یانیش پەیوەندی بە بەڕێوەبەری ڕاژەکارەکەت بکە.

en: If your database is located on a different server, change this.
ku: ئه‌گه‌ر بنکه‌ی دراوه‌ که‌وتووه‌ته‌ سه‌ر سێرڤه‌رێكی جیاواز ،ئه‌مه‌ بگۆڕه‌.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
ku: ئەگەر ڕاژەکاری بنکەی دراوەکەت گوێ لە دەروازەیەکی نموونەیی ناگرێت، تکایە ژمارەی دەروازەکە لێرەدا بنووسە.

en: Database port must be a number.
ku: دەروازەی بنکەی دراوە پێویستە ژمارە بێت.
