vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Database type
mn: Өгөгдлийн сангийн төрөл

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Table prefix
mn: Хүснэгтийн угтвар

en: Database username
mn: Өгөгдлийн сангийн хэрэглэгчийн нэр

en: Database password
mn: Өгөгдлийн сангийн нууц үг

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: If your database is located on a different server, change this.
mn: Хэрэв таны өгөгдлийн сан өөр сервер дээр байрласан бол үүнийг өөрчил.

en: Database port must be a number.
mn: Өгөгдлийн сангийн порт нь тоо байх ёстой.
