vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Database type
nl: Databasetype

en: Configure
nl: Instellen

en: Table prefix
nl: Tabelvoorvoegsel

en: Database username
nl: Databasegebruikersnaam

en: Database password
nl: Databasewachtwoord

en: Database name
nl: Database-naam

en: Database host
nl: Database-host

en: Database port
nl: Databasepoort

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
nl: Deze opties zijn alleen voor sommige sites nodig. Als u er niet zeker van bent wat u moet invullen kunt u de standaardwaarden laten staan of contact opnemen met uw provider.

en: If your database is located on a different server, change this.
nl: Wijzig deze waarde als de database op een andere server geplaatst is.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
nl: Als uw databaseserver niet op een standaardpoort luistert, voer het poortnummer in.

en: Database port must be a number.
nl: Het databasepoortnummer moet een cijfer zijn.
