vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Database type
pl: Typ bazy danych

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Table prefix
pl: Prefiks tabeli

en: Database username
pl: Nazwa użytkownika bazy

en: Database password
pl: Hasło użytkownika bazy

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database host
pl: Host bazy danych

en: Database port
pl: Port bazy danych

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
pl: Jedynie niektóre witryny wymagają podania tych informacji. W przypadku wątpliwości lepiej pozostawić domyślne wartości lub poprosić o pomoc dostawcę usług hostingowych.

en: If your database is located on a different server, change this.
pl: Jeśli baza danych znajduje się na innym serwerze, należy zmienić tę wartość.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
pl: Jeśli serwer baz danych oczekuje na połączenia na niestandardowym porcie, trzeba wprowadzić jego numer.

en: Database port must be a number.
pl: Port bazy danych musi być wyrażony liczbą.
