vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Database type
si: Database වර්ගය

en: Database username
si: Database භාවිතා කරන නම

en: Database password
si: Database භාවිතා කරන මුරපදය

en: Database name
si: Database නම

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
si: මෙම විකල්ප අවශ්‍ය වන්නේ සමහර වෙබ් අඩවි සඳහා පමණි. මෙහි කුමක්‌ අතුලත් කල යුතුදැයි ඔබට අපැහැදිලිනම් කිසිවක්‌ වෙනස්‌ නොකරන්න. නැතිනම් ඔබගේ වෙබ් hosting සපයන්නා ගෙන් අසන්න.

en: If your database is located on a different server, change this.
si: ඔබගේ වෙනත් Server යක තිබේනම් මෙය වෙනස්‌ කරන්න.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
si: ඔබගේ database server සම්මත port එක පාවිච්චි නොකරන්නේනම්, අදාල port අංකය අතුලත් කරන්න.

en: Database port must be a number.
si: Database port එක අංකයක්‌ විය යුතුය.
