vBulletin to Drupal (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Database type
sk: Typ databázy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Table prefix
sk: Predpona tabuliek

en: Database username
sk: Prihlasovacie meno k databáze

en: Database password
sk: Heslo k databáze

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Database host
sk: Adresa servera databázy

en: Database port
sk: Port databázy

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sk: Tieto nastavenia sú potrebné len pre niektoré servery. Pokiaľ si nie ste istý, čo sem máte zadať, ponechajte predvolené hodnoty alebo požiadajte vášho poskytovateľa webhostingu o radu.

en: If your database is located on a different server, change this.
sk: Pokiaľ je vaša databáza uložená na inom serveri, tak zadajte jeho adresu.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
sk: Ak váš databázový server používa neštandardný port, tu napíšte jeho číslo.

en: Database port must be a number.
sk: Port k databáze musí byť číslo.
