vBulletin to Drupal (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Database type
af: Databasistipe

en: Table prefix
af: Voorvoegsel vir tabelle

en: Database username
af: Databasis-geruikersnaam

en: Database password
af: Databasis-wagwoord

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Database host
af: Databasis-masjien

en: Database port
af: Databasis-poort

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
af: Hierdie opsies is slegs nodig vir sekere webwerwe. Indien u onseker is wat om hier in te sleutel, hou die gespesifiseerde (verstek) waardes of raadpleeg u verskaffer.

en: If your database is located on a different server, change this.
af: Verander indien u databasis op 'n ander bediener loop.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
af: Sleutel in as u databasis 'n nie-standaard poort gebruik.

en: Database port must be a number.
af: Databasis-poort moet 'n getal wees.
