vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Database type
be: Тып базы дадзеных

en: Table prefix
be: Прэфікс табліцы

en: Database username
be: Імя карыстальніка базы дадзеных

en: Database password
be: Пароль для карыстальніка базы дадзеных

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Database host
be: Хост сервера базы дадзеных

en: Database port
be: Порт базы дадзеных

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
be: Гэтыя наладкі патрэбныя толькі для некаторых сайтаў. Калі вы не ўпэўненыя, пакіньце значэнні па змоўчанні або пракансультуйцеся з вашым хостынг-правайдэрам.

en: If your database is located on a different server, change this.
be: Калі ваша база дадзеных знаходзіцца на іншым серверы, памяняйце гэта значэнне.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
be: Калі ваш сервер базы дадзеных выкарыстоўвае нестандартны пор, устаўце нумар парта

en: Database port must be a number.
be: Порт базы дадзеных павінны быць у выглядзе лічбы.
