vBulletin to Drupal (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Database type
bg: Тип БД

en: Table prefix
bg: Префикс за таблиците

en: Database username
bg: Потребител за базата данни

en: Database password
bg: Парола

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Database host
bg: Хост на базата, обикновено localhost

en: Database port
bg: Порт на базата данни

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
bg: Тези опции са необходими само за някои сайтове. Ако не сте сигурни какво да въведете, оставете настройките по подразбиране или потърсете информация от Вашия доставчик на хостинг услуги.

en: If your database is located on a different server, change this.
bg: Ако Вашата база данни е разположена на друг сървър, моля променете следното.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
bg: Ако Вашата база данни работи на 'нестандартен' порт, моля въведете неговия номер.

en: Database port must be a number.
bg: Портът за базата данни трябва да е число.
