vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Database type
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་རིགས

en: Table prefix
bo: རེའུ་མིག་གི་སྔོན་བཏགས

en: Database username
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་།

en: Database password
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་གསང་གྲངས

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Database host
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་གནས

en: Database port
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་སྒོ

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
bo: གདམ་ཚན་འདི་དག་དྲ་ཚིགས་འགའ་ཞིག་ལ་དགོས་ངེས། གལ་སྲིད་འདི་རུ་གང་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས་མ་ཤེས་ན། སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་དུ་འཇོག་པའམ་དྲ་གནས་མཁོ་འདོན་མཁན་ལ་དྲིས།

en: If your database is located on a different server, change this.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་གྲངས་མཛོད་དེ་ཞབས་ཞུ་བ་གཞན་ཞིག་གི་ཐོག་ཏུ་ཡོད་ན། འདི་སྒྱུར་དགོས།

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་གྲངས་མཛོད་ཞབས་ཞུ་བས་ཚད་ལྡན་མིན་པའི་དྲ་སྒོ་ལ་ཉན་བཞིན་ཡོད། དེའི་ཨང་གྲངས་དེ་འདི་འཇུག་དགོས།

en: Database port must be a number.
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་སྒོ་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཀ་ཡིན་དགོས།
