vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Database type
lv: Datubāzes veids

en: Table prefix
lv: Tabulu prefikss

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Database host
lv: Datubāzes hosts

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lv: Šīs opcijas nepieciešamas tikai dažām vietnēm. Ja neesi pārliecināts, ko šeit ievadīt, atstāt noklusētos iestatījumus vai saskaņo ar servera saimnieku.

en: If your database is located on a different server, change this.
lv: Maini šo, ja datubāze ir uz cita servera.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lv: Ja datubāzes serverim ir nestandarta ports, ievadi porta numuru šeit.

en: Database port must be a number.
lv: Datubāzes portam jābūt skaitlim.
