vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Database type
fa: نوع مخزن داده

en: Database username
fa: نام کاربری مخزن داده

en: Database password
fa: رمز مخزن داده

en: Database name
fa: نام مخزن داده

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه
