vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Database type
ps: توکبنسټ بڼه

en: Database username
ps: توکبنسټ کارن نوم

en: Database password
ps: توکبنسټ پټ توری

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم
