vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Database type
eu: Datu-base mota

en: Table prefix
eu: Taularen aurrizkia

en: Database username
eu: Datu-basearen erabiltzaile izena

en: Database password
eu: Datu-basearen pasahitza

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Database host
eu: Datu-basearen hostalaria

en: Database port
eu: Datu-basearen portua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
eu: Aukera hauek gune batzuetarako bakarrik dira beharrezkoak. Ez bazaude ziur hemen jarri beharrekoarekin, utzi lehenetsitako aukerak edo zure "hosting" hornitzailearekin aztertu.

en: Database port must be a number.
eu: Datu-basearen portuak zenbaki bat izan behar du.
