vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.5) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Database type
mg: Karazana Banky angona

en: Database username
mg: Anarana ampiasain'ny banky

en: Database password
mg: Teny miafina ampiasain'ny banky

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Database host
mg: Hôte ampiasain'ny banky

en: Database port
mg: Port ampiasain'ny banky

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
mg: Ireto safidy ireto dia natokana hoan'ny site vitsivitsy. Raha tsy fantatrao ny tokony atao dia avelao amin'izao na jereo miaraka amin'ny hébergeur.

en: Database port must be a number.
mg: Tsy maintsy isa no ampidirinao eto
