vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Database type
pl: Typ bazy danych

en: Table prefix
pl: Prefiks tabeli

en: Database username
pl: Nazwa użytkownika bazy

en: Database password
pl: Hasło użytkownika bazy

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database host
pl: Host bazy danych

en: Database port
pl: Port bazy danych

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
pl: Jedynie niektóre witryny wymagają podania tych informacji. W przypadku wątpliwości lepiej pozostaw domyślne wartości lub poproś o pomoc dostawcę usług hostingowych.

en: Database port must be a number.
pl: Port bazy danych musi być wyrażony liczbą.

en: import
pl: Importuj

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
