vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Database type
am: የመረጃ ቋቱ አይነት

en: Database username
am: የመረጃ ቋቱ ተጠቃሚ ስም

en: Database password
am: የመረጃ ቋቱ የይለፍ ቃል

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
