vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Database type
az: Məlumatlar bazası tipi

en: Database username
az: Verilənlər bazası istifadəçi adı

en: Database password
az: Verilənlər bazası parolu

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
