vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Database type
el: Τύπος βάσης δεδομένων

en: Table prefix
el: Πρόθεμα πίνακα

en: Database username
el: Όνομα χρήστη βάσης δεδομένων

en: Database password
el: Κωδικός βάσης δεδομένων

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Database host
el: Διακομιστής βάσης δεδομένων

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
el: Αυτές οι επιλογές είναι απαραίτητες μόνο για κάποιους ιστοτόπους. Αν δεν είστε σίγουροι τι πρέπει να εισάγετε εδώ, αφήστε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις ή συμβουλευτείτε τον παροχέα φιλοξενίας ιστοσελίδων σας.

en: Database port must be a number.
el: Ο αριθμός θύρας για τη βάση δεδομένων πρέπει να είναι αριθμός.
