vBulletin to Drupal (6.x-1.6) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Database type
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမျိုးအစား

en: Database username
my: ဒေတာဘေ့စ် အသုံးပြုသူအမည်

en: Database password
my: ဒေတာဘေ့စ် စကားဝှက်

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Database host
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ်အား သိမ်းထားသည့်နေရာ (Host)

en: Database port
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အားဆက်သွယ်ရန် လမ်းကြောင်း အပေါက် (Port)

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
my: ဤရွေးချယ်စရာများသည် အချို့ ဝက်ဆိုဒ်များတွင်သာ လိုအပ်ပါသည်။ အကယ်၍ သင့်အနေဖြင့် မရေမရာ ဖြစ်နေပါက နဂိုရှိပြီးသားအတိုင်းထားရှိပါ သို့မဟုတ် သင့် ဝက်ဆိုဒ်ထားရှိသည့် ကုမ္ပဏီအား မေးမြန်းပါ။
