vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.6) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: Table prefix
ne: तालिका उपसर्ग

en: Database username
ne: डॉटाबेस प्रयोगकर्ताको नाम

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Database host
ne: डेटाबेस होष्ट

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ne: यी विकल्पहरू केहि साईटहरूको लागि मात्रै आवश्यक हुन्छन। यदि तपाईं त्यहाँ के हाल्ने बन्ने निश्चित हुनुहुन्न भने डिफल्ट निर्धारणहरू नै छोडिदिनुस अथवा होष्टिङ प्रदायकलाई सोध्नुस।

en: Database port must be a number.
ne: डाटाबेसको पोर्ट नम्बरमा हुनु पर्छ।
