vBulletin to Drupal (6.x-1.6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: Table prefix
sl: Predpona tabel

en: Database username
sl: Uporabnik podatkovne baze

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Database host
sl: Naslov strežnika podatkovne baze

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sl: Te nastavitve so nujne le za nekatera spletna mesta. V kolikor teh nastavitev ne poznate, pustite privzete možnosti, oziroma se o njih pozanimajte pri vašem ponudniku spletnega gostovanja.

en: Database port must be a number.
sl: Vrata podatkovne baze morajo biti število.
