vBulletin to Drupal (6.x-1.6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Database type
sr: Тип базе података

en: Table prefix
sr: Префикс табеле

en: Database username
sr: Корисничко име за приступ бази података

en: Database password
sr: Лозинка за приступ бази података

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Database host
sr: Домаћин (host) базе података

en: Database port
sr: Порт базе података

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sr: Ове опције су неопходне само за неке сајтове. Ако нисте сигурни шта треба овде да унесете, оставите унете почетне вредности или проверите са вашим хостинг провајдером.

en: Database port must be a number.
sr: Порт базе података мора бити број.
