vBulletin to Drupal (6.x-1.7) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Database type
ast: Tipo de base datos

en: Table prefix
ast: Prefixu pa la tabla

en: Database username
ast: Nome d'usuariu pa la base datos

en: Database password
ast: Clave pa la base datos

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Database host
ast: Sirvidor de la base datos

en: Database port
ast: Puertu de la base datos

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ast: Estes opciones namás que son necesaries pa dalgunos sitios. Si nun tas seguru de lo que ties de poner equí, dexa les opciones predefiníes o entruga'l to agospiador web.

en: Database port must be a number.
ast: El puertu de la base datos tien de ser un númberu.
