vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: Table prefix
et: Tabeli prefiks

en: Database username
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Database password
et: Andmebaasi salasõna

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Database host
et: Andmebaasi host

en: Database port
et: Andmebaasi port

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
et: Need valikud ei ole kõikidel saitidel vajalikud. Kui sa ei tea, mida siia sisestada, jäta algseaded alles või küsi oma teenusepakkujalt.

en: Database port must be a number.
et: Andmebaasi port peab olema number.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
