vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: Table prefix
he: קידומת לטבלאות

en: Database username
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
he: אפשרויות אלו נדרשות עבור אתרים מסוימים בלבד. אם אינך בטוח מה לרשום כאן, השאר את הערכים כמות שהם, או בדוק עם ספק האכסון שלך.

en: Database port must be a number.
he: יציאת מסד הנתונים חייבת להיות מספר.
