vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Database type
hr: Vrsta baze podataka

en: Table prefix
hr: Prefiks tablica

en: Database username
hr: Ime korisnika baze podataka

en: Database password
hr: Lozinka baze podataka

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: Database host
hr: Poslužitelj baze podataka

en: Database port
hr: Port baze podataka

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
hr: Ove opcije su nužne samo za neke lokacije. Ukoliko niste sigurni što unijeti, ostavite kako je ili provjerite s vašim davateljem usluge mrežnog smještaja.

en: Database port must be a number.
hr: Port baze podataka mora biti broj.
