vBulletin (and Photopost) to Drupal (6.x-1.6) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Database type
hy: Տվյալների բազայի տեսակը

en: Table prefix
hy: Աղյուսակի նախածանց

en: Database username
hy: Տվյալների բազայի օգտագործողի անունը

en: Database password
hy: Տվյալների բազայի գաղտնաբառը

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: Database host
hy: Տվյալների բազայի հոսթը

en: Database port
hy: Տվյալների բազայի պորտը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
hy: Այս ընտրանքները անհրաժեշտ են միայն որոշ կայքերի համար: Եթե դուք համոզված չեք, թե  ինչ պետք է մուտքագրեք այստեղ, թողեք լռելայն կարգավորումները կամ  ճշտեք ձեր հոստինգի մատակարարից:

en: Database port must be a number.
hy: Տվյալների բազայի պորտը պետք է թիվ լինի
