vCard (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Country
pt: País

en: Street
pt: Rua

en: City
pt: Município/Concelho

en: Birthday
pt: Aniversário

en: Province
pt: Distrito

en: Not available.
pt: Não disponível

en: Family name
pt: Sobrenome

en: Organization
pt: Organização

en: Telephone
pt: Telefone
